Torby i sakwy motocyklowe na krótkie wypady poza miasto

Torby i sakwy motocyklowe na krótkie wypady poza miasto

Wodoodporne torby i sakwy Enduristan są w stanie towarzyszyć Ci podczas rajdu transsyberyjskiego, ale także wyposażyć Twój motocykl enduro czy Adventure na jednodniowe wycieczki z przyjaciółmi. W obu przypadkach potrzebne są solidne i dobrze przemyślane produkty, dzięki którym można skoncentrować się na drodze i przygodach, które na nas czekają.

Enduristan Sakwy motocyklowe wodoodporność


Wybraliśmy pięć rodzajów toreb i sakw o niewielkiej objętości poniżej dziesięciu litrów.

Pierwsze dwie to tylne torby na bagażnik RallyPack oraz TailPack, występujący w dwóch rozmiarach (TailPack 6L i TailPack 9L) . Różnią się one objętością i sposobem mocowania. Tylna sakwa RallyPack jest przeznaczona do użytku sportowego, ma niewielką pojemność 3,5 litra i jest mocowana za pomocą śrub bezpośrednio do bagażnika lub błotnika z tyłu motocykla. Tylna torba motocyklowe TailPack ma pojemność 6 litrów lub 9 litrów i jest klasycznie zapinana na paski z metalowymi hakami montażowymi. Oczywiście obie torby motocyklowe są wodoszczelne i mają cechy wytrzymałościowe wspólne dla całej gamy Enduristan. Torba na błotnik FenderBag pozwala na przewożenie lekkiego sprzętu na przednim błotniku, jednocześnie chroniąc go przed rozbryzgami wody i błota. Można go również zamontować jako dodatkowy moduł na innych sakwach bocznych, najczęściej na Blizzardach lub nowych Monsoon EVO.Sakwy uniwersalne BasePack XS są dostępne w dwóch rozmiarach 6,5 litra lub 12 litrów pojemności. Zaletą tych toreb motocyklowych jest to, że można je montować w wielu różnych pozycjach: na sakwach bocznych Monsoon 3, na bocznym kufrze aluminiowym, na rolce motocyklowej Tornado 2, na gmolach chroniących motocykl w przypadku upadku... 


Wewnętrzna torba izolacyjna do przechowywania to wodoszczelna torba o małej pojemności (7,5 litra), która pozwala uporządkować rzeczy wewnątrz bocznych sakw jak np. Monsoon 3 lub rolki Tornado 2.  

Uchwyt na butelkę jest modułem kompatybilnym z wieloma sakwami Enduristan i pozwala na przenoszenie wody lub butli z benzyną. Najczęsciej stosowana z sakwami bocznymi Blizzard, Monsoon 3 lub Monsoon EVO.

Torba na kierownicę, która pozwala przewieźć najważniejsze rzeczy jak portfel, powerbank czy klucze. Torba występuje w dwóch rozmiarach mała torba na kierownicę jest wyposażona w zintegrowaną przeźroczystą kieszeń na telefon, który posłuży jako nawigacja. Duża torba na kierownicę, ma odczepianą część na telefon z przeźroczystą częścią wierzchnią. Torba zapewni szczelność w każdych warunkach pogodowych.

 

Torba na bag tzw. Tankbag jest doskonałym elementem dla każdego motocyklisty który lubi mieć swój bagaż pod ręką. Na krótkie wycieczki polecamy 7 litrowy tankbak Sandstorm 4H, który nie ma sztywnej konstrukcji co pozwala na swobodne manewrowanie motocyklem na stojąco. Drugim ciekawym tankbagiem jest Sandstorm 4S, który ma usztywnianą konstrukcję oraz możliwość regulacji pojemności między 7 a 12 litrami. Niezapominamy równiez o najminejszym tankbagu z oferty 3.5 litrowym Sandstorm 4X, świetnym na lżejsze motocykle typu Enduro.


Torby wodoszczelne Enduristan są zaprojektowane i zbudowane tak, aby podołały wszystkim trudnym warunkom podczas wypraw dokoła świata. Ponieważ wiemy, że kiedy jesteś w drodze, ważniejsze jest, aby cieszyć się jazdą niż martwić się o swój sprzęt.