O Nas

O NAS

W Enduristan zajmujemy się projektowaniem i produkcją najwyższej klasy bagażu motocyklowego. Podróże off-road'owe i adventure są stałym elementem naszego życia od lat, a wszystkie nasze osiągnięcia opierają się właśnie na tym bogatym doświadczeniu. Wynikiem tego są produkty o wysokiej funkcjonalności, innowacyjnych detalach i najlepszej możliwej jakości, wszystkie wspierane naszą 5-letnią gwarancją. Nasze produkty nie potrzebują osłon przeciwdeszczowych, aby były wodoodporne - jest to jeden z wielu szczegółów, które sprawiają, że produkty Enduristan należą do najlepszych na rynku.

O TEJ STRONIE

Ta strona internetowa jest stroną Enduristan Polska. Informacje o naszych dealerach w Polsce i wszystkich naszych produktach możesz znaleźć właśnie na tej stronie.

Możesz także robić u nas zakupy tutaj. Pamiętaj, że Twoje produkty będą pochodziły z legalnego źródła od autoryzowanego dystrybutora.

5-letnia gwarancja Enduristan obowiązuje przy zakupie z naszego sklepu, możesz rónież zwrócić niechciane produkty, jeśli znajdują się w oryginalnym opakowaniu, nieużywane z oryginalnymi etykietami przez okres 14 dni.